Навігація
Наша гордість

 «Скажи мені – і я забуду;

покажи мені – і я запам’ятаю;

дай зробити – і я зрозумію».

                                                                          Китайська мудрість

02 березня 2020 року у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулося засідання методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу. Голова методичної комісії провела засідання у формі майстер-класу на тему: «Кроссенс» як засіб розвитку критичного мислення».

Засідання розпочалося із перегляду відео-притчі «Шлях до сердець учнів», після чого колеги поділилися своїми враженнями про те, яким же повинен бути сучасний викладач, щоб знайти підхід до кожного свого учня. Наступна вправа для викладачів – «Серце бажань», яка допомогла колегам визначитися із власними очікуваннями від майстер-класу.

Майстер-клас розпочався із презентації прийому «Кроссенс». Голова МК ознайомила колег із теорією про даний прийом, його функціями, етапами його застосування та створення. А на завершення, викладачі мали змогу створити власний кроссенс і презентувати його. Потім всі присутні обмінялися думками щодо дієвості цього прийому та  доцільності його використання на різних етапах уроку.

Під час засідання члени методичної комісії працювали якісно та творчо. Всі були налаштовані на групову взаємодію та активну кооперацію. Тож майстер-клас  пройшов в дружній атмосфері плідної співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України