Навігація
Наша гордість

Відповідно плану роботи ліцею з 12 по 17 листопада в закладі буде проведено низку освітніх та виховних заходів в рамках Тижня історії та громадянської освіти «З Україною в серці». Зачином Тижня став відеолекторій «Глобальні проблеми сучасності» , проведений 12.11.2018р. для учнів 18, 36, 37, 38 груп ліцею. У вступному слові організатор заходу, викладач історії В. Сергєєв, зауважив, що глобальні проблеми, що зачіпають життєві інтереси всіх народів світу, характеризуються динамізмом і вимагають для свого розв’язання колективних зусиль світової громадськості (екологічні проблеми, перегони озброєнь, хвороби і т. д.), від вирішення яких залежить подальший прогрес людства і збереження цивілізації. Після цього увазі присутніх учнів було запропоновано низку тематичних відеороликів на кшталт «Екологічні проблеми людства», «Скільки людство завинило планеті», «Історія терористичних організацій» тощо.

В ході подальшого обговорення учні дійшли висновку, що глобальні проблеми людства є наслідком протистояння з одного боку природи, а з іншого — людської практики, культури людства. Підбиваючи підсумки, В. Сергєєв зазначив, що для вирішення глобальних проблем сучасності необхідно, щоб всі країни змінили підхід до ведення зовнішньої політики, тобто відмовилися від політики конфліктності та конфронтації і перейшли до глобального співробітництва на засадах визнання пріоритетності загально цивілізаційних цінностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія