Навігація
Наша гордість

З метою формування природничої компетентності учнів, вироблення вмінь практично застосовувати здобуті знання на практиці, підтримки талановитих дітей, активізації позакласної роботи та творчої діяльності викладачів з 04 лютого 2019 року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї розпочався Тиждень природничих наук.
Розпочався Тиждень урочистою лінійкою, що зацікавила учнів цікавими фактами про життя комах, плазунів, ссавців, птахів, земноводних, історією розвитку хімії та географічних відкриттів . Лінійку супроводжували прекрасні пісні у неперевершеному виконанні Самсонова Максима та Уварової Анастасії . Сьогодні було проведено пригодницьку гру ЕКО- КВЕСТ. Учні вирішували завдання , вказані в маршрутному листі. За контрольний час учасники виконували вправи, що відображають приклади розвязання еколого- біологічних проблем.Завдання носили інтелектуальний характер. Розв’язання запропонованих питань мотивувало учнів до наступної ігрової станції. Першими до фінішу прийшли учні 38 групи, друге місце посіли учні групи 107 і третє – 17 група.
Тиждень продовжується…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія