Навігація
Наша гордість

📚На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів. У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру» зібрали близько 500 000 учасників конкурсу.✒У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів». Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.🦘Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави.

⏯20 кращих математиків Піщанобрідського професійного аграрного ліцею взяли участь у міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”, який відбувся 18.03.2021. ♻️Гра цікава всім, адже ані переможців, ані переможених немає. 🧏‍♂️🧏‍♀️Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. 👨‍🏫Сподіваємось на добрі результати, хоча головне – це участь у конкурсі та любов до математики, так вважають викладачі математики – Кащеєва Н.В. та фізики – Соловей Г.М., які і проводили цей конкурс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України