Навігація
Наша гордість

«Перукар (перукар-модельєр); манікюрник» —сучасна інтегрована професія. Вона поєднує дві перспективні у сфері послуг професії, які доповнюють одна одну.Перукар володіє просторовим і творчим мисленням, гарним смаком і знає, як втілити бажання клієнта або свої власні ідеї в життя. Майстер перукарського мистецтва має гарний окомір, тверду руку і високу чутливість до кольору. Цей фахівець не тільки стриже, фарбує, сушить і завиває волосся, але й майстерно використовує машинку і фен, знає особливості хімічних розчинів фарб і їх біологічний вплив на людину. Він працює і з жінками, і з чоловіками, і з дітьми.Необхідні йому і знання тенденцій моди. Щоб зачіска або стрижка гармоніювали із зовнішнім виглядом людини, з його формою обличчя, перукар повинен добре розбиратися в типах зовнішності, вміти маскувати недоліки та підкреслювати переваги зовнішності.Крім того, перукар повинен бути ввічливим, бути комунікабельним, чуйним, уміти слухати і підтримати розмову. Як повелося здавна, перукар — це ще й свого роду психолог, який завжди вислухає, дасть пораду.

Тому 16 та 17 травня 2018 року року учні нашого ліцею, які опановують професію  « Перукар (перукар – модельєр); Манікюрник» разом з майстрами виробничого навчання Жарєновою В.О. та  Фіть Ж.Л. влаштували доброчинні  акції: « Розфарбуй своє життя» та «Подаруй дитині радість». Їх суть полягала у тому, щоб надати перукарські послуги усім бажаючим  та зробити зачіски  учням Піщанобрідської спеціальної школи- інтернат. .За словами учасниць акції, вона  буде не разовою, оскільки подібна практика у навчальному закладі не нова.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія