Навігація
Наша гордість

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю. Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.
5 лютого 2019 року в Україні відмічають День безпечного Інтернету, його гасло «Разом для найкращого Інтернету!» У Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї психологічною службою: психологом Шуміловою Інною Іванівною та соціальним педагогом Гілєвою Інною Олександрівною проведено відеолекторій, присвячений цій події. Також 5 лютого 2019 року Сisco Networking Academy Ukraine організували онлайн-урок до якого долучились учні нашого ліцею. Інтернет дійсно повинен бути безпечний для дітей та молоді.
6 лютого 2019 року психологічною службою ліцею для учнів І, ІІ та ІІІ курсів відбулися уроки на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».
Мета заходу – привернути увагу підлітків до питання насилля засобами Інтернету,розглянути шляхи пошуку виходу з небезпечних ситуацій. Основа бесіди була побудована на розвитку поваги один до одного.
Учні переглянули відеоролик “ONLINЕ сексуальне насильство”, зміст якого змусив замислитися здобувачів освіти над питанням відповідальності за власні вчинки, сприяв формуванню толерантного ставлення до однолітків, націлював шукати вихід з нестандартних ситуацій.
У цілому, даний захід спонукав учнів до самопізнання, саморозвитку й, головне, до доброзичливого ставлення до людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія