Навігація
Наша гордість

14 травня 2021 року в рамках проведення тижня професії «Електрозварник ручного зварювання» майстром виробничого навчання Політиком В.В. був проведений інформаційний дайджест «Інверторні зварювальні апарати».Валентин Володимирович висвітлив питання про зварювальний інвертор, списком виробників та модифікацією сучасних інвертор них зварювальних апаратів учням групи № 50 професії «Електрозварник ручного зварювання».

Зварювальний інвертор – це найсучасніший тип зварювального апарату, який в даний час практично повсюдно витіснив інші типи зварювальних апаратів такі, як трансформаторні і генераторні установки, випрямлячі.Як і говорилося раніше, даний вид зварювальних апаратів за рахунок ряду своїх переваг зміг замінити трансформаторні зварювальні апарати .

За рахунок інверторной технології вдалося домогтися рекордно високого показника ККД, в залежності від моделі даний показник може становити 95%, при цьому коефіцієнт потужності буде складати близько 1 одиниці. Такі інвертори споживають набагато менше електроенергії, що робить їх економічніше, до того ж вони пристосовані до роботи в нестабільній мережі, що важливо при роботах в будь-яких умовах.Для професійної сфери діяльності варто придбати зварювальний інвертор професійного класу. Вони призначені для ремонту всіляких комунікацій, труб, монтажних робіт. Застосовні також у виготовленні, збірці каркасів і так далі. Вимоги до якості тут набагато вище і надійність таких апаратів обумовлена їх призначенням. Зварювальний струм такого інвертора розташований в діапазоні 200-300 ампер.
Учні, прослухавши інформацію, були зацікавлені даним матеріалом, тому ставили різноманітні питання майстру. В ході бесіди, учні отримали масу корисної інформації, яку будуть в подальшому використовувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України