Навігація
Наша гордість

10 лютого 2021 року проведено засідання методичної комісії з професії «Кухар; Кондитер» та «Перукар (перукар – модельєр); Манікюрник» згідно плану роботи. Члени МК у своїй роботі впроваджують інформаційно – комунікаційні технології, принципи компетентісної освіти, поєднують групові та індивідуальні форми роботи, підвищують науково – теоретичний рівень викладання навчальних предметів.Голова МК Циганенко В. О. запропонувала до обговорення питання проведення змішаного навчання в період карантину. Саме в цей період учням необхідно працювати в онлайн – режимі для засвоєння нового матеріалу на різних платформах, зручних для використання саме учнями. Налагодити зворотній зв’язок для отримання результатів їх праці.

Впровадження дистанційного навчання – це вимога сьогодення. В обговоренні питання проведення змішаного навчання взяли участь всі члени методичної комісії та внесли свої пропозиції.Заступником директора з НВР Михайловською Л. І. були висвітлені питання аналізу нормативних та інструктивно – методичних матеріалів, програм. Разом виробили рекомендації щодо їх впровадження в навчально – виробничий процес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України