Навігація
Наша гордість

08 лютого 2021 року, відповідно плану роботи методичної комісії, проведено чергове засідання комісії з професії: «Офісний службовець (бухгалтерія); Адміністратор». Відкрила засідання голова МК Циганенко В. О., яка ознайомила присутніх з планом роботи. Зокрема, обговорено питання підготовки учнів під час змішаного навчання та проведення взаємовідвідування уроків своїх колег з метою обміну досвідом та практичними навичками. Націлила колег на заняття самоосвітою, так як у теперішніх умовах це питання стоїть дуже гостро.

Ми повинні володіти навичками роботи на всіх навчальних платформах, які підходять саме для нашої професії. Заступник директора з НВР Михайловська Л.І. ознайомила присутніх з аналізом нормативних та інструктивно – методичних матеріалів, програм, обговорили рекомендації щодо їх впровадження в навчально – виробничий процес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України