Навігація
Наша гордість

     Мотивація професійного вибору,  відношення учня до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення. Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи педагогічного колективу нашого ліцею.

Тому, соціальним педагогом  та практичним психологом було проведено тренінги  «Формула успіху» з   профорієнтаційної роботи у Піщанобрідській ЗОШ І-ІІ ступенів та Піщанобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тренери запропонували учням різноманітні вправи, руханки, відеоролики  пов΄язані з вибором професії.  За допомогою вправ було розкрито формулу вибору професії та вказано на найбільші помилки при виборі професії.  Учні активно долучалися до тренінгу, виконували всі поставлені задачі та запрошували приходити з подібними тренінгами.  Захід пройшов творчо, креативно, цікаво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України