Навігація
Наша гордість

‼️Громадська організація “Олександрійський гендерний інформаційний центр” у вересні- грудні 2021 року реалізує проект “Підвищення обізнаності молоді Вінницької, Кіровоградської та Хмельницької областей щодо безпечної міграції працевлаштування”. 🧏‍♀️🙋‍♀️Здобувачі освіти ППАЛ долучились до даного проекту. ✅Метою проекту є підвищення рівня обізнаності молоді з явищем торгівлі людьми та основними правилами безпечної міграції та працевлаштування. 👥Лідери учнівського самоврядування разом з методичним керівником Шуміловою І.І. 2️⃣1️⃣ та 2️⃣2️⃣ жовтня успішно пройшли онлайн навчання з безпечного працевлаштування, розробленого Міжнародною організацією з міграції та стали тренерами.

🗂В подальшому учні – тренери організують та проведуть превентивну роботу серед інших здобувачів освіти ліцею. 📄Вітаємо з отриманням сертифікатів тренерів та чекаємо на цікаве навчання однолітків!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України