Навігація
Наша гордість

«Безпечна Україна. Безпечний світ – усе в моїх руках» – саме такий меседж об’єднав учнівську та студентську молодь, педагогів закладів професійної (професійно-технічної), передвищої, вищої та позашкільної освіти Кіровоградської області в обласний форум: Інформаційний марафон «Безпечна Україна. Безпечний світ- Усе в моїх руках».Захід відбувся за ініціативи Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області» та підтримці департаменту освіти і науки, управлінню молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, послів європейської молоді, управлінню патрульної поліції в Кіровоградській області, ком’юніті центру «VIP – бункер», ГО «Територія успіху».

Саме 10 грудня, в Міжнародний день прав людини, за участі експертів усі учасники зустрічі обговорювали питання цифрової безпека та дотримання прав людини в інтернеті, безпеки власного здоров’я та процедур поводження під час епідемії, безпеки на дорозі, безпеки в особистому житті та протидії токсичним стосункам, безпеки під час працевлаштування та стажування. Під час події відбулось онлайн опитування, учасники якого зазначали, що питання безпеки їх хвилює і не залишає байдужими, питання безпеки є ключовими в сучасному житті. Усі учасники інтелектуального марафону приймали участь в онлайн вікторинах, а найактивніші нагороджені Дипломами та пам’ятними подарунками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України