Навігація
Наша гордість

Якість продукції – це сукупність властивостей продукції, які зумовлюють їх придатність задовольняти визначені потреби відповідно до її призначення.Одним із показників якості зварних з`єднань є відсутність дефектів. Руйнування конструкцій найчастіше починається з дефектів, що виникають у зварному з’єднанні чи основному металі. Вплив дефектів на властивості зварних з’єднань визначається їх величиною і формою, частотою їхнього повторення, матеріалом конструкцій, умовами експлуатації і характером навантаження. Небезпека дефектів залежить від безлічі конструктивних і експлуатаційних факторів.Тому дуже важливо уміти виявити дефекти в готовому зварному виробі, оцінити їх вплив на працездатність зварної конструкції, встановити причину їх освіти і попередити можливість їх подальшої появи.

На уроці виробничого навчання у групі №51 професії «Електрозварник ручного зварювання» разом з майстром Чудієвич М.М. розглядалася тема «Усунення дефектів робочих деталей».На протязі уроку здобувачі освіти опрацьовували процеси, як : заварювати видалені дефекти, зачищати заварені дефекти від шлаку і бризок металу та зачищати заварені дефекти ручною шліфувальною машинкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України