Навігація
Наша гордість

1️⃣1️⃣травня в дистанційному форматі за допомогою платформи Google Meet був проведений урок з фізики в групі №7️⃣1️⃣ на тему:«Деформація твердих тіл». ✅ Викладачем фізики Соловей Г.М. було використано онлайн ресурс youtube для кращого фізичного знання та сприйняття цих знань в житті людини, виробництві, техніці, а також для розвитку пізнавального інтересу, наполегливісті, вміння слухати та аналізувати почуте у дистанційному середовищі. 🖥 Навчання розпочали з інтерактивної вправи «Фішбоун» для встановлення причинно- наслідкового зв’язку знань учнів з навчального матеріалу. 👉Під час уроку здобувачі освіти з’ясували: ✅ залежність сили пружності від деформації в твердих тілах, ✅вияснили види деформацій, ✅з’ясували залежність сили пружності від деформації, ✅ повторили про сили в механіці, зокрема узагальнили знання про застосування сил пружності в побуті.

✍Для закріплення отриманої інформації розв’язали задачі. В кінці уроку ліцеїсти отримали не тільки оцінки, а й позитивні емоції та нові знання й вміння їх застосовувати в повсякденному житті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України