Навігація
Наша гордість

Основним критерієм оцінки стану здоров’я являється рівень вміння пристосуватися в нашому тяжкому і вимогливому світі, рівень соціального статусу людини і її самопочуття в цьому світі.  Емоції мобілізують організм на досягнення того, що бажає людина або на ліквідацію загрози. Вони зароджуються в підсвідомій сфері психіки людини і з відти запускають механізми пристосовуючи реакцій організму. Серед небезпечних емоцій виділяють гнів, якщо він подавляється і страх.Людина повинна навчитись  думати, оцінювати своє життя і володіти своїми емоціями. З цією метою психологічною службою ліцею: соціальним педагогом – Гілєвою І.О. та психологом – Шуміловою І.І.  протягом  тижня було проведено тренінг під назвою: «Емоції – як ними володіти…».

Заняття пройшли ефективно, учні навчилися технікам володіння емоціями. Намагались змінити ставлення  до себе, до інших людей та до життя, коли людина живе, бореться, іноді страждає, але ставиться  до всього виважено , не впадаючи у відчай, а тим більше у хворобу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України