Навігація
Наша гордість

27 травня 2019 року розпочався тиждень « Фізичної культури та Захисту Вітчизни». Ведучі заходу зазначили,що сучасна молодь не розуміє сенсу життя і його справжню цінність. Своїми проявами поведінки вони не лише руйнують своє здоров’я, а й здоров’я майбутнього покоління, своїх дітей та внуків – майбутнього нашої нації. Чарівні та милі учасниці гуртка « Модерн» подарували флешмоб « Рух – це життя!».


Члени учнівського самоврядування Піщанобрідського професійного аграрного ліцею дoлучилися дo флешмoбу “Пoвертайтесь дoдoму!!!”, який прoвели на підтримку військoвoпoлoнених мoряків,аби нагадати всьому світові та й самим морякам – що про них пам’ятають і на них чекають удома. 24 українських моряків уже сім місяців незаконно утримують у російських в’язницях. Їхня доля і досі невизначена. Учень 37 групи, Самсонов Максим, виконав патріотичну пісню на підтримку полонених .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України