Навігація
Наша гордість

0️⃣1️⃣листопада в рамках проведення тижня знань з безпеки життєдіяльності «Добрий і злий сірничок!» в групі №7️⃣8️⃣ Соловей Г.М. була проведена виховна година на тему: «Правила протипожежної безпеки». 🧐🙎‍♂️🙎‍♀️ Ліцеїсти пригадали поняття “пожежа”, “безпека”, “причини виникнення пожеж у середовищі” та склали пам’ятку для учнів перших курсів.🧯Зокрема, учнями розглядались: причини виникнення пожеж, їх види в залежності від походження. 🔅Також здобувачі освіти поетапно обговорили порядок дій у надзвичайних ситуаціях при пожежі як в побуті, так і середовищі. 🚒Учні обговорили чітку послідовність дій людини при виникненні пожежі та склали алгоритм орієнтування під час пожежі в задимленому приміщенні.

⌛А інтерактивна дошка стала у нагоді для виконання практичної пізнавальної роботи «Пожежна безпека».📢 Здобувачі освіти обговорили про засоби оповіщення пожеж та засоби гасіння пожеж.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України