Навігація
Наша гордість

💬Так склалося,що ми живемо в нелегкий, страшний для нас час – час війни. І як вчить актуальний для сьогодення вислів: ‼️«Проінформований – значить озброєний!» ⚠️Саме тому для інформування та попередження небезпечних наслідків зі здобувачами освіти ліцею у рамках тижня з безпеки життєдіяльності на тему: “Обережно: небезпека!” проведено виховну годину на тему: «Поведінка під час воєнного стану». 👉Під час заняття здобувачі освіти переглядали презентацію з даної тематики та жваво долучились до обговорення. 🙎‍♀️💁‍♂️ В результаті – отримали велику кількість корисної та життєво необхідної інформації, котра може не лише допомогти в небезпечних ситуаціях, а й зберегти життя. ✍Заходи такої тематики є максимально актуальними та необхідними в реаліях сьогодення.

📣Учні з усією серйозністю та відповідальністю віднеслись до інформації, котру отримали на занятті. 🇺🇦Бережіть себе і Україну!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України