Навігація
Наша гордість

Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання.      

                                                                          В.О.Сухомлинський

В процесі активного розвитку освіти, у ході запровадження компетентнісно-орієнтованого навчання виникла потреба по-новому подивитися на сучасний урок, на його структуру, форми та методи проведення. Саме тому, 23 грудня 2019 року у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу у формі інтерактивної подорожі на тему: «Сучасний урок в контексті компетентнісного підходу».

Засідання розпочалося із отримання колегами квитків на потяг. Зайнявши свої місця, викладачі вирушили в подорож, яка налічувала п’ять зупинок: «Мудрість», «Знання», «Асоціація», «Інформація» та «Вміння».

На кожній зупинці присутні виконували різноманітні завдання, а саме, працювали з QR кодами, використовували діаграму Вена, наповнювали «Валізу знань» своїми думками щодо компетентнісного підходу у навчанні та обмінювалися досвідом з проведення сучасних уроків. Викладачі гарно та плідно попрацювали.

На завершення присутні поділилися своїми враженнями від засідання, а голова МК побажала всім колегам творчої наснаги та вдалого завершення I семестру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України