Навігація
Наша гордість

10.01.2020 в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулися педагогічні читання у форматі педагогічної асамблеї «Стратегія розвитку професійної освіти у час освітніх перетворень».

Розпочала педагогічну асамблею методист ліцею Бадрак М.Ю.,  яка говорила, що сучасна освіта розвивається з тим, щоб повніше і якісніше забезпечувати стимулювання розвитку особистості, професійних компетентностей, взаємодію ринку освітніх послуг і ринку праці, впровадження єдиних вимог до кваліфікації та компетенції людини.Сьогодення все наполегливіше вимагає пошуку таких форм та методів діяльності, впровадження яких сприяло б активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів, підвищувало б ефективність набуття учнями нових знань, умінь, розвивало логічне мислення, творчу активність, а також навички колективно злагоджених дій.

Педагогічні працівники: Шепелюк О.В., Дрембач Т.С., Нікулін В.М., Бондаренко А.І., Політік В.В., виразили власну точку зору, щодо сучасних проблем підготовки робітничих кадрів та шляхів їх вирішення.

Майстри виробничого навчання Гілєвий Р.Ю. та Жарєнова В.О. розповіли про інновації у професійній підготовці кваліфікованих робітників з урахуванням потреб сучасного ринку праці.

Творче використання конструктивних ідей у реалізації ключових компетентностей учнів відобразила у своєму виступі викладач математики Кащєєва Н.В.. Майстер виробничого навчання Тендюк О.А. розповіла про впровадження передового педагогічного досвіду в свою роботу.

Пошуково-дослідницька діяльність як основа формування професійної компетентності прозвучала у виступі викладача Сергєєва В.Ю. Педагогічні працівники Доброва О.М. та Синецький С.В. говорили про формування мотивації навчальної діяльності учнів.

Мотиви навчання в кожної дитини – глибоко особистісні, індивідуальні. Зовнішня поведінка учня, його ставлення до ліцею, товаришів, оцінювання багатьох подій – це все «вершки» від багатьох корінців, що живлять бажання дитини вчитися, долати труднощі. Лише за наявності в учня потреби до самореалізації розвиваються його загальні і професійні здібності, успішно здійснюється теоретична і професійна підготовка, формується духовна і моральна вихованість. Навчання для нього набуває життєвого змісту, і він працює на вищому рівні активності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України