Навігація
Наша гордість

Чи не найважливіша робота сьогодні – соціальна. Чимало відомих і пересічних українців долучаються до благодійництва та волонтерства. Уже стільки років не стоїть осторонь цього масштабного соціального процесу і наш навчальний заклад – Піщанобрідський професійний аграрний ліцей! Щотижня учні, які навчаються за професією: «Кухар;Кондитер», разом з майстрами виробничого навчання випікають найрізноманітніші смаколики та готують страви, а потім висилають нашим захисникам на Схід України.

Ось так маленькими кроками намагаємося своїми корисними справами прискорити позитивні зрушення у нашій країні. Нещодавно на адресу навчального закладу надійшла подяка від командира військової частини, а саме: підполковника А.Шевченка зі словами вдячності за морально – психологічну підтримку особового складу.Милосердя, повага та патріотизм ніколи не повинні згаснути і затьмаритися. Волонтери не отримують матеріальної допомоги, проте – мають розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної причетності до добрих справ,які може робити кожен.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України