Навігація
Наша гордість

З 3 лютого у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї  розпочався  Тиждень хімії, географії  та біології. Організаторами тижня були викладач хімії і  біології – Бондаренко Алла Іванівна  та викладач географії – Осадча Ярослава Іванівна.

Розпочався Тиждень урочистою лінійкою, що зацікавила учнів цікавими фактами про життя комах, плазунів, ссавців, птахів, земноводних, історією розвитку хімії та географічних відкриттів . Лінійку супроводжували прекрасні тематичні пісні та цікаві сценки.

Також цього дня було проведено гру «Останній герой». В ході  заходу були проведені наступні конкурси:
– представлення команд;
– логіка;
– впізнай країну;
– правопис;
– розминка;

-заморочка із мішочка;

-дешифратор;

-чорний ящик;

-знайди зайве.
Гравці проявили свої знання з природничих дисциплін, логічні вміння, ерудицію та творчі здібності. Перемогу в інтелектуальній грі отримала учениця 39 групи – Софійчук Поліна . Півфіналісти були нагороджені сертифікатами для покращення оцінок з природничих наук.

Нетрадиційність форм проведення позакласних заходів під час тижня природничих наук, добровільна участь у ньому, відсутність жорстких обмежень у часі дають змогу педагогу та учням досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці. Адже масовим заходам властиві піднесеність, урочистість, яскравість. Вони залишають значний слід у свідомості й почуттях учнів, відтак мають велику навчально-пізнавальну та виховну цінність.

Тиждень продовжується…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України