Навігація
Наша гордість

2️⃣8️⃣ квітня викладачем Циганенко Валентиною Олександрівною проведено підсумкове заняття з учнями групи №38 з предмета «Бухгалтерський облік». 🧮Учні вивчили тему: «Облік на підприємствах різних форм власності».

💴Успішне функціонування будь-якого підприємства, в тому числі і малого, забезпечення рентабельної діяльності в умовах ринкових взаємовідносин з партнерами з постачання виробничих ресурсів, реалізації виробленої продукції чи товарів, а також необхідність точних і своєчасних взаєморозрахунків з ними і фінансово-кредитними установами, вимагає організації чіткої системи бухгалтерського обліку і звітності.

💼📝📊Бухгалтерський облік є основним і обов’язковим видом обліку на підприємствах.👩‍🏫👨‍🏫Учні брали активну участь в обговоренні вивченої теми, представили власні проєкти – кросворди, реферати та ребуси, пройшли тестове опитування. 👩‍💻Здобувачі освіти тему засвоїли на високому рівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України