Навігація
Наша гордість

19 травня 2021 року був проведений профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», де запрошувались учні 9-11 класів шкіл Добровеличківської , Помічнянської та Піщанобрідської територіальних громад.

На захід завітали учні Піщанобрідської, Олексіївської та Липняжської шкіл.Програма заходу включала:• привітання учасників заходу,• ознайомлення із закладом,• детальна інформація про кожну професію, яку готують в закладі,• майстер-класи з кожної професії• тренінг «Як обрати правильно професію»• традиційне чаювання.

Професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»Про нові досягнення в сільськогосподарському виробництві , про нову техніку (трактори, комбайни ,сільськогосподарські машини) розповів у своїй презентації викладач спецдисциплін Нікулін Віктор Миколайович, а водіння на тракторі провів майстер виробничого навчання Рудий Віктор Олексійович.Професія «Кухар; Кондитер».

Про особливості професій «Кухар» та «Кондитер» презентувала викладач спецдисциплін Михайловська Людмила Іванівна, а майстер-клас з учнями провели майстер виробничого навчання Бессараб Софія Миколаївна та викладач спецдисциплін Доброва Оксана Миколаївна разом з учнями 79,78 груп професії «Кухар; Кондитер».

Учні спробували себе в ролі кухаря, виготовляючи елементи молекулярної кулінарії «Приготування штучної червоної та чорної ікри», наносили на бутерброди та проводили бракераж готової продукції. В ролі кондитера наносили крем заварний білковий на спечені кекси та оформляли різноманітними прикрасами свої вироби. По завершенню оцінили органолептично свої вироби.Професія «Перукар(перукар-модельєр); Манікюрник»Про красу своєї професії майстри виробничого навчання Жарєнова Валентина Олександрівна та Фіть Жанна Леонідівна познайомили учнів, демонструючи презентацію про перукарське мистецтво та виконуючи разом зі своїми вихованцями майстер-клас по професії «Перукар» – «Зачіски за 5 хвилин», а по професії «Манікюрник» – китайський розпис.

Професія «Електрозварник ручного зварювання»Про особливості професії доповідали учням викладач спецдисциплін Гілєвий Ростислав Юрійович та майстер виробничого навчання Політик Валентин Володимирович. Учні мали можливість познайомитись з тренажером для зварювальних робіт та навіть спробувати себе в якості електрозварника – нанести шви і отримати оцінку за свої роботи.

Професія «Адміністратор; Офісний службовець»Про всі особливості бухгалтерської професії розповіла в своїй презентації майстер виробничого навчання Циганенко Валентина Олександрівна, про подальше навчання у вищих навчальних закладах, про реальність навчання на місці та про місця працевлаштування.На завершення соціальним працівником Гілєвой Інной Олександрівной та психологом Шуміловой Інной Іванівной був проведений тренінг « Як обрати правильно професію», де учні гарно попрацювали за «круглим столом» і в піднесеному настрої розпрощалися з організаторами проведеного заходу «День відкритих дверей».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України