Навігація
Наша гордість

👉У рамках проведення тижня знань з безпеки життєдіяльності на тему: «Безпека людини в небезпечних ситуаціях» та з метою формування в здобувачів освіти свідомого ставлення до життя та здоров’я, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності 29 квітня учні 78-групи разом зі своїм класним керівником Г.М. Соловей провели цікаве заняття у вигляді подорожі-гри «Зробимо життя безпечним».

👨‍💻Кожна сторінка слайдів вікторини містила цікаві завдання та запитання, які були направленні на перевірку знань учнів правил з безпеки життєдіяльності та на уважність. 👩‍💼👨‍💼Учні давали як стислі, так і розгорнуті відповіді, обґрунтовуючи їх, розгадували кросворд, склали пам’ятку: «Азбука безпеки» та пригадали номери телефонів,📞 на які слід телефонувати в разі виникнення пожежі, при травмах, при витоку газу, при правопорушеннях. 📲Учням сподобалась гра «Так чи ні» та вправи з інтерактивною дошкою. Із цікавістю учні переглянули та обговорили пізнавальний відеоролик «Коли ти сам удома». ‼Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Кожна людина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. 💭Сьогодні, навчаючи учнів правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України