Навігація
Наша гордість

0️⃣5️⃣травня 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ року викладачем іноземної мови та зарубіжної літератури Осипенко С.В. для здобувачів освіти групи № 1️⃣0️⃣0️⃣, які здобувають професію «Перукар (перукар-модельєр); Манікюрник» було проведено онлайн-урок зарубіжної літератури на тему: «Зв’язок творчості Дж. Орвелла із соціально-історичною ситуацією доби. Викриття сутності тоталітарної системи та її ієрархії в антиутопіях митця». 🙍‍♀️🙍Викладач разом із здобувачами освіти обговорили повість-антиутопію «Колгосп тварин», з’ясували основні мотиви твору, працювали з презентацією та відеоматеріалом, створеними на платформі Nearpod, виконували завдання за сюжетною лінією повісті в LearningApps.

👉На останок викладач запропонувала ліцеїстам самостійно обрати вид домашнього завдання, а саме, за допомогою гри «Колесо фортуни» кожен здобувач освіти отримав власне завдання, яке підкреслить індивідуальний та творчий підхід до його виконання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України