Навігація
Наша гордість

👉Сьогодні викладачем Синецьким С.В. було проведено онлайн – заняття з предмета “Технології” у групі №7️⃣9️⃣. ➡️Для організації уроків були використані месенджер Viber та Meet для онлайн- зустрічі. Під час проведення уроків були розглянуті та опрацьовані відповідні теми: “Нове життя старим речам в ландшафтному дизайні”, “Початок проєктування, загальний огляд”, “Можливості комп’ютерних програм в ландшафтному проєктуванні”. 😉Тож, розглянули завдання розміщені в Класрумі, необхідний мімнімум теоретичних знань та практичних навичок. 🟢🟣Опрацювали презентації з тем, параграфи підручника “Технології”, додаткові матеріали та використання SketchUp для 3D моделювання ландшафтного дизайну.

♻️Продемонстрували послідовність та способи створення портфоліо для проєктів. 💁‍♂️🙆‍♀️Підсумовуючи, обговорили домашнє завдання, уточнили незрозумілі питання та підготовку до виконання проєктів. Здобувачі освіти активно попрацювали на уроках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України