Навігація
Наша гордість

15 травня 2019 року в  Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбувся Обласний семінар викладачів іноземної мови на тему: « Інноваційні підходи до формування ключових компетентностей учнів на уроках англійської мови в контексті оновлених програм». Викладач іноземної мови, Осипенко С.В., провела відкритий урок на тему: «Політична система України, Великої Британії та США». Метою уроку було навчити учнів розповідати про політичний устрій України, Великої Британії та США; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення за даною темою;виховувати любов до своєї країни, повагу до її законів і зацікавленість у розширенні своїх знань;виховувати позитивне ставлення до іноземної мови.

Урок розпочався із виконання Національного Гімну України англійською мовою, потім викладач ознайомила учнів із планом роботи на уроці. Протягом уроку учні демонстрували презентації про політичну систему кожної з країн, працювали в групах, виконували в парах завдання «TrueorFalse», складалитаблицю «Характеристика політичної системиУкраїни, Великої Британії та США». Підсумовуючи урок, викладач запропонувала учням розв`язати кросворд, щоб закріпити знання з вивченої теми. Учні працювали активно протягом всього уроку та продемонстрували достатній  рівень  знань з вивченої теми. Всі завдання було сформовано таким чином, щоб охопити якомога більше ключових компетентностей з англійської мови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України