Навігація
Наша гордість

‼ Як приємно тримати в руках новеньку книгу “ПЕДАГОГІЧНИЙ ОЛІМП УКРАЇНИ” зі свіжим друкарським запахом!📖А ще приємніше, що у цій книзі ціла сторінка присвячена нашому рідному ліцею, зокрема і педагогічному колективу. 🏤Очолює навчальний заклад талановита, ініціативна, творчо працююча директорка Ліщенюк Тетяна Леонтіївна.👉29 січня 2021 року в приміщенні Верховної Ради України наша директорка отримала Почесну Грамоту України за вагомий внесок у розвиток НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ та нагороджена нагрудним знаком “ПОЧЕСНИЙ ПЕДАГОГ УКРАЇНИ “.🏆 А наш ліцей отримав нагороду “ЛІДЕР ОСВІТИ УКРАЇНИ”!!!🏅Тетяна Леонтіївна всі роки свого керівництва займається брендом свого навчального закладу. Вишуканість, оригінальність, інтелігентність і новизна – ось що є впізнаваністю ліцею.

💥Нові ідеї в освітньому процесі є пріоритетом для Тетяни Леонтіївни, тому більшість викладачів та майстрів виробничого навчання стали на стежку творчості, а учні й батьки підтримують, бо свобода педагогічної думки і дії директорки стосується їх ще більше.✍🎉Дорога Тетяно Леонтіївно! Прийміть найщиріші привітання!Дякуємо Вам за можливість працювати в гарних умовах, за творчу атмосферу, за можливість самореалізації та за те, що наші учні мають змогу отримати гідну освіту та працювати на благо нашої держави!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України