Навігація
Наша гордість

«У світі є дуже мало речей, які ми не можемо обирати: це наше власне тіло, країна, в якій ми народилися, наші батьки. Решта залежить від нашого вибору. І одним із найбільш відповідальних, визначальних у нашій долі виборів є –  вибір професії». Такими словами розпочала презентацію навчального закладу заступник директора з виховної роботи Піщанобрідського професійного аграрного ліцею, Ясінська Олена Володимирівна. Зональний етап обласного молодіжного фестивалю «ПрофFEST – 2019» проходив на території Вільшанської та Добровеличківської  селищної ради 04 та 05 квітня 2019 року.

Допомогти старшокласникам зробити правильний крок на шляху до професійного самовизначення – така мета фестивалю «ПрофFEST – 2019», який організовано та проведено спільними зусиллями педагогічного та учнівського колективів Піщанобрідського професійного аграрного  ліцею за сприяння районних  філій Кіровоградського обласного центру  зайнятості та  відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій.Формат фестивалю дозволяє найкреативніше презентувати всі професії закладу та  одночасно проводити декілька майстер- класів учнями ліцею. Зокрема учні-кухарі провели майстер – класи :«Святкове оздоблення паляниці», «Оздоблення печива айсінгом», учні – перукарі провели майстер – класи: «Щоденні  зачіски за п’ять хвилин»,«Покриття нігтів гель-лаком, «Дизайн манікюру», «Пастижерні вироби та прикраси з них». Майстер – класи провели учні: Рубан Вікторія, Очеретня Марина, Трофімова Мирина,Слівінська Оксана,Двояковська Валерія, Лиходід Євген. Обрати своє майбутнє та бути щасливими – цього бажають старшокласникам члени  Ради учнівського самоврядування ліцею: Салагор Руслан, Липкан Руслана, Уварова Анастасія, Артеменко Семен, Молчанов Олег, БорщенкоАміна, Васильєва Аліна, Бондар Ілля, Коцюбайло Дарія, Васильєва Олександра, адже саме вони презентували неперевершену концертну програму. Вони самі нещодавно стояли перед складним професійним вибором , тому сьогодні мають що сказати випускникам шкіл. Професійна порада та гарний настрій –  отримав на фестивалі кожен, хто його відвідав.Організатори заходу  наповнили фестиваль не лише корисними зустрічами з майстрами своєї справи, але й особливою атмосферою- душевними піснями та незабутніми хореографічними композиціями. Кожен з учасників отримав у подарунок профорієнтаційні матеріали: буклети, календарі, флайєри.    Дякуємо організаторам зустрічі – відділам освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА, Вільшанської РДА, районним  філіям Кіровоградського обласного центру  зайнятості та  сподіваємось на плідний результат нашої профорієнтаційної роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України