Навігація
Наша гордість

12 травня 2021 року в рамках проведення тижня професії «Електрозварник ручного зварювання» в майстерні Піщанобрідського професійного аграрного ліцею проводився ліцейний конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти групи № 50 з професії «Електрозварник ручного зварювання».

Метою конкурсу було підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів, виявлення, розповсюдження і впровадження в навчальний процес передових прийомів і методів праці.Участь в конкурсі взяло 18 чоловік. Але за умовами конкурсу в практичному турі взяли лише ті учні , які набрали не менше 8 балів за теоретичний тур.Програма конкурсу передбачала 2 тури: теоретичний (60 тестових питань з різних спецпредметів) та практичний (виконання роботи по складанню конструкції з наданих деталей відповідно до креслення).

Учні справилися із завданням і отримали такі результати :І місце зайняв Паскал Роман ПетровичІІ місце зайняв Костін Сергій ВіталійовичІІІ місце зайняв Давидейко Вадим СергійовичПереможці були нагороджені дипломами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України