Навігація
Наша гордість

Сьогодні надання перукарських послуг- своєрідна «індустрія краси», яка невпинно розвивається. І професії фахівців, які працюють у цій сфері, завжди були затребуваними та цінувалися клієнтами. Адже, як кажуть в народі, додати краси зовнішньому вигляду людині можуть два майстри: один з них кравець, другий перукар. На Добровеличківщині, де не тільки жінки, а й чоловіки, хочуть бути красивими, привабливими та неперевершеними, майстри індустрії краси особливо затребувані.З 17 травня по 21 травня 2021 року в навчальному закладі розпочав свою роботу «Тиждень перукарського мистецтва»

Це комплекс заходів, спрямованих на закріплення та поглиблення знань та умінь учнів з перукарського мистецтва.Тиждень перукарської справи – це творчий звіт, демонстрація умінь і досягнень як викладачів, майстрів, так і учнів.Головні завдання проведення предметного тижня з перукарської справи:• розвиток інтересу учнів до перукарської справи;• поглиблення і поширення знань з даного предмету;• сприяння розвитку культури спілкування учнів;• виявлення професійно обдарованих дітей;• сприяння самоствердженню та самоорганізації учнів.Як знайти хорошого майстра, хто працює із ножицями та іншими перукарськими інструментами, хто є люди цієї професії, намагалася дізнатися учні ліцею селища Піщаний Брід, під час проведення лінійки, присвяченій перукарському мистецтву.

Понеділок 17.05.2021 Тиждень перукарської майстерності розпочався з лінійки-презентації «Історія та перспективи розвитку перукарської справи», яку провели майстри виробничого навчання Жарєнова В.О. і Фіть Ж.Л. разом зі своїми учнями . Була виготовлена фотозона і куточок презентації малюнків різних зачісок та стрижок, завдання для розгадування кросвордів, ребусів, тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України