Навігація
Наша гордість

У рамках тижня «Безпечного інтернету» психологічною службою ліцею Гілєвою І.О. та Шуміловою І.І. проведено круглий стіл на тему: «10 золотих правил безпеки в Інтернеті». Якщо раніше треба було говорити з учнями про їх безпеку поза домом та навчальним закладом, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті.Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини (і більш глобально – суспільства, держави). Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті підлітки та учнівська молодь. Тож сьогодні обговорювали ризики спілкування в мережі Інтернет і як їх уникнути.

За даними світового огляду в період карантину здобувачі освіти стали проводити на 80 % більше часу онлайн, разом з цим зросла кількість звернень щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Щоб захистити підлітків від ризиків в Інтернеті надзвичайно важливим є просвітницька робота, а саме: надання якомога більше інформації учнівській молоді, батькам та особам, які їх замінюють, а також педагогам про особливості вчинення подібних злочинів та їх запобіганню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України