Навігація
Наша гордість

‼️У рамках проведення Тижня професійної освіти 2️⃣3️⃣ листопада 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї проведено конкурс серед здобувачів освіти у групі №51 з професії: “Електрозварник ручного зварювання”. 🔎Конкурс складався з тестування на зварювальному тренажері «ТСВ-03» та практичної частини. 💻Під час теоретичної частини учасникам було запропоновано пройти теоретичне та практичне тестування на зварювальному тренажері «ТСВ-03».📚Теоретичну частину підготував та провів викладач з предмета “Спецтехнології” Гілєвий Ростислав Юрійович.

🎯Так, у тестових запитаннях найкраще себе показав Соколовський Віталій, а у зварюванні на тренажері – Шаптебой Валентин. 👨‍🏭👨‍🏭👨‍🏭Практична частина конкурсу проводилась у лабораторії зварників під керівництвом майстра виробничого навчання Чудієвича Миколи Миколайовича. 📍Під час практичної частини здобувачі освіти виконували заготовку та механічну обробку зварювальних деталей, заплавку отворів з використанням допоміжної присадки з електрода та без неї, вертикальне та горизонтальне зварювання, зварювання деталей з використанням кутового магніту.

🥇Найкращий результат у практичній частині отримав Прищепов Іван. ✅✅Метою даного заходу було узагальнення знань учнів про професію та вміння використовувати їх на практиці, навчити учнів швидко та правильно приймати рішення при виконанні нестандартного завдання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України