Навігація
Наша гордість

13.05.2021 року був проведений калейдоскоп виробничих інновацій «Виробничі інновації у професіях сільськогосподарського напрямку та автотранспорту», де викладач спецдисциплін Нікулін Віктор Миколайович познайомив присутніх з новою сільськогосподарською технікою майбутнього при суцільному посіві зернових культур. Мова йшла про те, що українські аграрії освоюють нову технологію вирощування соняшнику — суцільний посів. Ще в 1980-х роках на Сході проводили досліди зі звуженим висіванням соняшнику.

Але тоді не вдалося вирішити проблему з бур’янами — не було якісних гербіцидів. Крім того, на той час в Радянському Союзі не існувало техніки, яка б рівномірно розподіляла насіння полем та чітко витримувала норму і глибину висівання. Нині ситуація інша: аграріям доступні високоврожайні гібриди, якісна агрохімія, ефективна посівна та збиральна техніка.

Як показала практика, якісного насіння, наявності вологи в ґрунті, дотримання термінів сівби та інших необхідних умов замало. Важливо, щоб кожна рослина мала оптимальну площу живлення. За широкорядного посіву площа живлення рослини нагадує вузький прямокутник. За суцільного вона близька до круга чи квадрата. Це більш оптимально для рослини: краще розвивається коренева система, яка бере з ґрунту необхідні речовини.ПАРТНЕР – революційний посівний комплекс, який перевернув нашу уяву про технології посіву. Він заставив повірити, що можна отримати набагато більший урожай, ніж після будь-якого іншого посіву. Суцільний посів, який здійснюється завдяки комплексу ПАРТНЕР, назавжди змінить нашу уяву про землеробство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України