Навігація
Наша гордість

28 жовтня 2019 року у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулося чергове засідання членів методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу. Засідання проводилося у формі методичної скарбнички на тему: «Професійна компетентність викладача».

Засідання розпочалося із налаштування на плідну співпрацю, присутні виконали вправу «Побажання». Потім колеги ознайомилися з планом роботи засідання. Голова МК зазначила, що в наш час професійна компетентність викладачів є важливою складовою в підготовці учнів, які могли б і після закінчення навчального закладу, працюючи, продовжувати вдосконалювати свої знання і навички впродовж всієї професійної діяльності.

Головним співдоповідачем засідання став викладач історії            Сергєєв В.Ю., який виступив із доповіддю: «Формування предметно-історичних компетентностей». Викладач зазначив, що формування предметних компетентностей учнів у час технічного та інформаційного прогресу залежать перш за все від професійності й обізнаності з новинками у викладанні предметів самих викладачів. Сучасний урок повинен поєднувати в собі використання різних активних та інтерактивних методів. Таким чином знання, отриманні шляхом практичної діяльності учня, засвоюються значно краще, ніж ті, які він отримав, просто слухаючи викладача.

В ході засідання колеги виконали вправу «Мотузка інновацій», де ознайомили присутніх із онлайн програмами, які вони використовують на своїх уроках.

На завершення голова МК провела з колегами практичну частину засідання, пов’язану із технологією Mind Mapping. Викладачі мали змогу ознайомитися із програмою MindMeister та створити власні інтелектуальні карти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України