Навігація
Наша гордість

3️⃣0️⃣ грудня 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулося засідання педагогічної ради, яке розпочалося з вступного слова заступника директора з навчальної роботи Бадрак І.М. Під час обговорення розглянуто коло питань, що охоплюють діяльність ліцею, як в поточному навчальному році, так і окреслюють перспективи його розвитку в наступному 2022-2023 н.р. Відповідно до порядку денного першим розглянуто питання щодо результатів освітньої діяльності закладу освіти за І семестр 2021/2022 навчального року та завдання щодо забезпечення якості освіти на ІІ півріччя. На особливостях організації виховного процесу в ліцеї акцентувала увагу заступник директора з виховної роботи Ясінська О.В. Методист ліцею Бадрак М.Ю. оголосила результати моніторингу якості методичного забезпечення навчальних дисциплін тощо. Заступник директора з навчально- виробничої роботи Михайловська Л.І. окреслила стан професійної підготовки в навчальному закладі. Також співдоповідачами стали спеціаліст з охорони праці Демченко Я.А.та голова первинної профспілкової організації ППАЛ Соловей Г.М.,яка вручила грамоту лауреату обласного огляду- конкурсу “Освітянські самоцвіти Кіровоградщини-2021” Гореліку В.І.

Засідання педради пройшло активно, творчо, цікаво і мало високий коефіцієнт корисної дії для подальшої роботи та для пошуку нових інноваційних форм роботи кожного педагога задля вироблення професійних компетенцій здобувачів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України