Навігація
Наша гордість

11 січня 2022 року в режимі онлайн було проведено засідання обласної школи передового педагогічного досвіду для педагогічних працівників бухгалтерських професій з проблеми «Використання на уроках професійної підготовки авторських навчальних посібників – запорука успішного формування професійних компетенцій майбутніх кваліфікованих робітників» НМКПТО в Кіровоградській області за участю Піщанобрідського професійного аграрного ліцею. Захід відкрила методист навчально-методичного центру ПТО в Кіровоградській області Черемісова Тамара Михайлівна, яка ознайомила з тематикою засідання обласної школи передового педагогічного досвіду для педагогічних працівників бухгалтерських професій.

Далі виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи «Піщанобрідський професійний аграрний ліцей» Кіровоградської обласної ради Михайловська Людмила Іванівна, яка ознайомила учасників школи з характеристикою педагогічної діяльності Циганенко В. О., як викладача спецдисциплін професії «Офісний службовець (бухгалтерія); Адміністратор», так і майстра виробничого навчання, наголосивши на здобутки в методичній роботі педагога, а саме по розробці робочих зошитів та інших збірників, що використовуються під час професійної підготовки.

І на завершення Валентина Олександрівна поділилася досвідом використання робочих зошитів, збірників бухгалтерської термінології, збірників інструкційно-технологічних карток під час проведення уроків теоретичного навчання та уроків виробничого навчання, для забезпечення формування стійких професійних умінь та навичок, необхідних для успішної роботи майбутніх офісних службовців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України