Навігація
Наша гордість

Сьогодні 11.01. 2020 року відбулося чергове засідання МК природничо-математичного циклу. Голова МК Бондаренко А.І. розпочала його з інтерактивної вправи « Чашка чаю», за допомогою  якої кожен присутній міг  розібратися в собі,  вибравши один з віртуальних  кухлів.

         Комісія викладачів працювала згідно плану. На даному засіданні були розглянуті такі питання:

1. Стан відвідування  викладачами предметних семінарів-практикумів .

2. Підготовка матеріалів до проведення Тижнів математики, інформатики, фізики, хімії, біології та георафії.

3. Інформація про стан підготовки учнів до ЗНО.

4. Доповідь «Методика удосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інноваційних технологій» (Осадча Я.І.)

         На засіданні було відмічено, що предметні   тижні – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення тижня,  викладачеві дається ще одна можливість розкрити в учнів науковий інтерес до предмету, бажання її пізнавати.Крім того, до підготовки та проведення заходу можна  залучати велику кількість учнів. Це  сприяє розширенню кругозору учнів, виховує почуття власної необхідності та почуття відповідальності.

         Був проведений майстер-клас (практичне заняття з педагогами) на тему: «Я роблю  це так», де присутні викладачі (Синецький С.В.,Кащеєва Н.В., Осадча Я.І., Бондаренко А.І.) обмінялися досвідом застосування різних форм позакласної роботи з  молоддю, в рамках проведення предметних тижнів.

Викладачі, які були присутні на засіданні значно поповнили свої теоретичні та практичні знання, переконалися в тому, що підтримання бажання вчитися вимагає зміни способів і форм сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого.  

  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України