Навігація
Наша гордість

Зібратися разом     – це початок,

Триматися разом  — це прогрес,

Працювати разом  – це успіх !

Генрі Форд

16 січня 2020 року було проведено засідання методичної комісії з професії «Кухар; Кондитер» у відповідності плану роботи.

         Голова МК Циганенко В. О.провела аналіз роботи членів методичної комісії за перший семестр 2019 – 2020 н.р.Методична робота викладачів та майстрів виробничого навчання  була спрямована на вирішення проблемних завдань навчання й виховання учнів. З урахуванням рівня організації  навчально – виробничого та навчально – виховного процесу, особливостей складу учнів,  члени даної методичної комісії працювали над реалізацією  науково – методичної  проблеми обласного методичного кабінету та навчального закладу «Реалізація принципів компетентісної освіти в умовах інноваційного освітнього простору» та над власними методичними проблемами.

         Було заслухано звіти Добрової О.М., Михайловської Л.І., Марченко Т.В. та Пономаренко В.П. про пророблену роботу та намічені плани на другий семестр.

Заступником директора з НВР Михайловською Л. І. були висвітлені питання аналізу підготовки учнів за перший семестр 2019 – 2020 н. р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України