Навігація
Наша гордість

0️⃣1️⃣лютого відбулося засідання методичної комісії з професій: слюсар, тракторист-машиніст та електрозварник ручного зварювання. ➡️Серед питань порядку денного особливо цікавим став майстер-клас по створенню та виготовленню гри “Дуплекс”. ✅Голова методкомісії Шепелюк О.В. презентувала розроблений трафарет в програмі PowerPoint, який дозволяє швидко скласти картки гри на будь-яку обрану тему та робить процес простим та зрозумілим. ✔Для цього необхідно обрати 57 зображень, пронумерувати в довільному порядку та накладасти картки по схемі. 🙃😉Раніше Олена Валеріївна вже створювала гру “Дуплекс”.⚠️ Цього разу вона обрала тему: “ПДР. Дорожні знаки” для подальшого використання для професії тракторист-машиніст с/г виробництва.

‼️Доповідач продемонструвала присутнім послідовність дій від обрання теми до друку та ламінування, розповіла про призначення та використання підказок. Мета гри: розвиток уваги, пам’яті, реакції; закріплення знань, оволодіння професійною термінологією. 📢Правила дорожнього руху регулярно змінюються, в останнє це сталося наприкінці 2021 року. Тож випускні групи будуть складати іспити вже за новими правилами, розробка в ігровій формі допоможе випробувати свої знання в знанні оновлених ПДР. 📌Члени методичної комісії спробували власні сили в знанні дорожніх знаків. Гра була цікава, емоційна, захоплююча. Екземпляр гри був подарований викладачу ПДР Волощуку М.О.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України