Навігація
Наша гордість

«Здоров’я настільки переважає всі інші блага, що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля»німецький філософ Артур Шопенгауер.

Рівні здоров’я можна уявити як динамічні стани на лінійці, на одному кінці якої — передчасна смерть, а на другому — ідеальне здоров’я. Між теоретичним поняттям «досконале здоров’я» і хворобою існують проміжні стадії.06.01.2021 року соціальним педагогом Гілєвою І.О. та практичним психологом Шуміловою І.І. проведено засідання круглого столу на тему: «Сучасне уявлення про здоров´я». Адже знати про здоровий спосіб життя — це одне, а вести його — зовсім інше. Згідно із законами психології, люди схильні повторювати дії, які приносять задоволення, й уникати того, що неприємне.

На жаль, наслідки здорової і нездорової поведінки бувають оманливими, оскільки нагорода за здоровий спосіб життя зазвичай відтермінована в часі, а задоволення від неправильної поведінки може наставати миттєво. Тому вибір на користь здоров’я потребує високого рівня розуміння і зацікавленості.Завершили захід словами відомого психіатра Аллана Фромма: «Здорова людина бачить у проблемах можливості, а хвора — у можливостях проблеми».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України