Навігація
Наша гордість

21.10.2019 року було проведено чергове засідання МК викладачів природничо-математичного циклу. На даному засіданні була присутня також методист ліцею Бадрак М.Ю..

Голова МК Бондаренко А.І. відкрила засідання такими словами: “Професія педагога — професія творча. Чим вищою є креативність викладача, тим більше шансів для розвитку творчого потенціалу учнів. До речі, педагог сьогодні має можливість не лише ознайомитися з природою та специфікою процесу креативності,  а й підняти цей рівень у себе, навчитись розвивати креативність у своїх учнів.”

Члени МК не тільки озвучували переліки  основних якостей викладача, а й обговорили пропозиції щодо активізації роботи, покращення результативності праці викладачів – природничників.   

Викладач інформатики Синецький С.В.  провів практичне заняття “Використання сервісу Раdlet у навчальному процесі”, на якому ознайомив викладачів  з використанням віртуальної дошки Раdlet, особливостями сучасного навчання та його перевагами, навів приклади реалізації та запропонував ідеї щодо використання  її  на уроках при викладанні предметів природничо-математичного циклу.

Сподобалась всім присутнім вправа проведена Бондаренко А.І. “Побажання”, де всі присутні, передаючи квітку з рук в руки, висловлювали побажання один одному.

Закінчилось засідання  чудовою китайською притчою. 

Притча . Була собі добра сім’я, в якій більше 100 осіб жили разом мирно й дружно, без сварок і суперечок. Правитель країни позаздрив їхній злагоді й спеціально приїхав дізнатись, у чому ж тут секрет. Старійшина всього роду довго щось писав на папері, а потім віддав його правителю. На аркуші було лише три слова: любов, терпіння, ПРОЩЕННЯ.

– І це все?, – Здивувався правитель.

– Так, – відповів старійшина, – але сто разів любов, сто разів терпіння, сто разів прощення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України