Навігація
Наша гордість

➡️Сьогодні був насичений та продуктивний день.🇺🇦У рамках тижня Захисту України та фізичної культури проведено ряд заходів для здобувачів освіти Піщанобрідського професійного аграрного ліцею. 🏤 👮‍♀️Так, інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Новоукраїнського районного відділу поліції лейтенантом поліції Вергун Маргаритою Олександрівною проведено тренінгове заняття щодо запобігання булінгу: 🗣обговорили з учнівською молоддю проблеми насилля, жорстокості у підлітковому середовищі та їх наслідки.

👥 Юнакам та дівчатам розповіли як діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування. ‼Також здобувачів освіти повідомили, яка відповідальність чекає на булерів.

👮‍♀️Старшим інспектором сектору кадрового забезпечення Новоукраїнського РВП старшим лейтенантом поліції Гненною Аліною Олександрівною, 👮‍♂️поліцейським сектору реагування патрульної поліції відділення поліції #2 (смт. Добровеличківка) Новоукраїнського РВП сержантом поліції Усенком Дмитром Сергійовичем, сержантом поліції Лаганяком Миколою Володимировичем проведено лекцію з елементами бесіди на тему відповідальності за кримінальні та адміністративні правопорушення, ведення здорового способу🤸‍♂️🤸‍♀️ життя та розв’язання конфліктів мирним шляхом.

📢Традиційно під час лекції було обговорено правову тему, де інспектори поліції нагадали хлопцям та дівчатам з якого віку та за які види злочинів неповнолітні можуть бути притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності. А також розповіла про види правопорушень. 🎓Провели профорієнтаційну роботу:розповіли про переваги роботи в поліції. 🎯Та найцікавішим було практичне освоєння деяких видів носіння жилетів 2 класу та інших засобів, які користуються поліцейські у щоденній роботі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України