Навігація
Наша гордість

1️⃣7️⃣ червня проведено дистанційний урок з фізики на тему «Оптичні прилади та їх застосування» викладачем Соловей Г.М. на платформі Google Meet.✅ Даний урок був представленний за допомогою навчальних ресурсів: електронних презентацій та відеороликів з даної теми. 🔬Учні дізнались про приннципи дії найвідоміших оптичних приладів, -мікроскопа, телескопа, фотоаппарата.🔭 З’ясували , які оптичні прилади допомагають нам бачити об’ єкти, котрі людське око👁 роздивитися не може.

👉Розпочали з найпростішої оптичної системи – ока та розібрали схему отримання зображення на сітківці ока та обговорили дефекти зору –короткозорість й далекозорість. 👨‍🏫Повторили закони поширеня світла, проходження світла через лінзи. Ознайомились з такими оптичними приладами як спектроскоп, бінокль, монокль, псевдоскоп, лупа, зорова труба, проектор та зрозуміли, яке зображення виникає у них. Підсумовуючи вивчене, здобувачі дали відповіді на запитання – що спільного в усіх оптичних приладах, які “збільшують” або “наближають”?✍ З’ясували в яких галузях використовують ті чи інші оптичні прилади. А також розв’язали задачі на зображення в оптичних системах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України