Навігація
Наша гордість

0️⃣8️⃣ червня відбулась онлайн-зустріч на платформі Google Meet зі здобувачами освіти групи №101 з предмета “Фізика”. ✅Викладачем Соловей Г.М. було використано онлайн-ресурс youtube для зацікавлення і розвитку пізнавального інтересу та глибшого сприйняття фізичних знань з теми: «Деформація твердих тіл. Механічна напруга твердих тіл. Закон Гука. Модуль Юнга». 💻Початок зустрічі відбувся на позитивній нотці із застосуванням інтерактивних вправи: бліц – опитування й вправи ‟Фішбоун” для встановлення причинно-наслідкового зв’язку знань учнів з навчального матеріалу. 👉Дистанційний урок супроводжувався мультимедійною презентацією, в якій був зроблений акцент на головному: домогтися від учнів розуміння пружних деформацій тіл та їхніх видів; з’ясувати залежність механічної напруги від відносного видовження (стискання) деформованого тіла; узагальнити знання про застосування сил пружності в побуті; ознайомлення з новими формулами закону Гука і вміння використовувати їх при розв’язуванні задач;уміння співпрацювати в ході спільної навчальної діяльності. Вивчення нового матеріалу розпочалося з перегляду відео, з якого здобувачі освіти дізналися про пружність та деформацію в твердих тілах. Учні записували основні поняття в свої робочі зошити. ✅Для закріплення вивченого матеріалу розв’язували задачі.

Спочатку Галина Михайлівна навела приклади розв’язування, а далі здобувачі працювали самостійно. 🤓Опрацьовуючи вивчений матеріал, ліцеїсти за допомогою пральної губки, провели дослід про різні види деформації. Підсумовуючи, проведено усне опитування і підбиття підсумків у форму гри «Мікрофон», де дівчата по черзі розповідали, що нового вони на уроці дізналися. Протягом уроку здобувачі освіти старанно попрацювали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України