Навігація
Наша гордість

11 березня ц.р. в рамках предметного тижня української мови та літератури, іноземної мови та історії  в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї було проведено інтелектуальну гру «Колесо історії. Реванш». Цей захід став логічним продовженням минулорічного змагання між учнівськими командами 38-ої і 108-ої груп. У вступному слові організатор і ведучий заходу, викладач історії ППАЛ В.Сергєєв нагадав присутнім глядачам про загальний перебіг тодішніх подій і побажав учасникам натхнення і вдалої гри. Командам було запропоновано кілька завдань різного ступеню важкості: «Розминка», «Впізнати президента»,»Конкурс капітанів», «Хто є хто?», «Відповідь на задану тему», «Суперфінал» тощо. Протягом майже всієї гри домінувала в рахунку команда 108 групи (капітан – Аліна Васильєва), яка розпочала гру у ранзі минулорічного переможця. Але внаслідок ерудиції і блискавичній реакції капітана команди 38 групи Олександри Васильєвої  гра завершилася на їх користь з рахунком 22:21.

На завершення слід додати, що учениці 108 групи вже розпочали підготовку до нової гри. То ж цілком можливо, в наступному році слід чекати нової зустрічі, яка остаточно визначить абсолютного переможця гри «Колесо історії».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України