Навігація
Наша гордість

        Щороку  учні Піщанобрідського професійного аграрного ліцею беруть  участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», мета якої зацікавити учнів до  вивчення природничих наук. Ось і цього року,  10 учнів  1 та 2 курсів стали учасниками цієї гри, координаторами якої є: заступник директора з НР Бадрак І.М. та голова МК природничо-математичних дисциплін Бондаренко А.І.

         Ця гра дала можливість учасникам випробувати власні сили в різних навчальних предметах, аналізуючи різні об’єкти вивчення. Кожен з них поринув у дивовижний світ біології, географії, хімії та фізики. Завдання гри складні, але   цікаві, пізнавальні і корисні, відповідали віковими особливостям учнів та допомогли ще краще розкрити творчий потенціал кожного з них. Дана гра  спонукає учнів до науково-дослідницької роботи, розвиває інтуїцію та творчі здібності, підтримує сталий інтерес до природничих предметів. Важливо, що у змісті завдань поєднуються такі сфери оточуючого світу як природа, суспільство, людина.

          Гра «Геліантус» має практичне значення, оскільки її завдання та відповіді на них можна використовувати на позаурочних предметних заходах, проведенні вікторин, предметних тижнів.

          Байдужих та незадоволених грою учнів не залишилось, ніхто з   учнів не буде поза увагою, кожен  із  них отримає сертифікат та подарунок за участь у грі.

Дякуємо організаторам за змістовне дозвілля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України