Навігація
Наша гордість

24.02.20 викладач спецдисциплін Шепелюк Олена Валеріївна провела вікторину «Технічна грамотність», в який прийняли участь учні 19 та 29 групи. Змагалися дві команди «Кардан» та «Деталь». Вікторина складалась з 10 різноманітних конкурсів. Суперники  відповідали на різні підступні запитання які пов’язані з технікою та термінологією; визначали найменування, призначення та одиниці вимірювання різноманітних приладів;  розкладали інструменти за абеткою. Капітани команд зійшлися в поєдинку щоб показати свою ерудицію, знання та вміння користуватись штангенциркулем.

До їх рук потрапили невідомі інструменти, необхідно було визначити їх призначення та назвати професію тих, хто користується даним приладом. Учасники показали свої вміння замінити розетку та вилку.  Перемогу здобула команда «Деталь». Усі учасники отримали призи. Вікторина зацікавила учнів, підвищила технічну грамотність  та  інтерес до вивчення спеціальних предметів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України