Навігація
Наша гордість

🚙Ми не можемо уявити свого життя без транспорту та без доріг. Відстані між населеними пунктами, установами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту. 🚍Отже, транспорт – наш вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. 🛣Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху. Тому традиційно у вересні в нашому ліцеї проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, в цьому році тиждень ПДР на тему: «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!».

Метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю учнів та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі та в транспорті. В рамках тижня класним керівником Соловей Г.М. сьогодні в групі №78 була проведена «Вікторина з правил дорожнього руху» з використанням мультимедійної дошки та презентацій по темі.

В цікавій ігровій формі обидві команди закріпили правила дорожнього руху, повторили дорожні знаки і сигнали світлофора та проаналізували небезпечні порушення як з боку пішохода, так і з боку водія. Учні закріпили навички свідомої та дисциплінованої поведінки на дорозі як у ролі пішохода й пасажира так і в ролі водія транспортного засобу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України